Війна

На Харківщині двоє підірвалися на міні

На Харківщині двоє підірвалися на міні

В селі Слобожанське Харківської області на російській міні підірвалася автівка, внаслідок чого загинули дві людини.

Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.

“Внаслідок підриву на ворожій міні загинули двоє людей. Зранку, о 5:30, в селі Слобожанське Липецької громади легкова автівка наїхала на російську протитанкову міну. В салоні перебувало двоє людей. Від отриманих травм чоловік загинув на місці, жінка — під час евакуації до лікарні”, – йдеться в повідомлені.

До слова, 31 травня, у Миролюбівці Херсонської області на російській міні підірвався 27-річний чоловік.

Нагадаємо, що у селищі Музиківка на Херсонщині сталася вибухова подія, коли дитина торкнулася російської міни. Одинадцятирічний хлопчик отримав уламкові поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.