На КПВВ у Станиці Луганській помер чоловік
При переході контрольного пункти в’їзду-виїзду (КПВВ) Станиця Луганська у неділю, 17 листопада, помер чоловік похилого віку.
Про це повідомляє представник омбудсмена України у Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський.
За його словами, чоловікові було 77 років, він переходив КПВВ в бік тимчасово окупованої території Луганської області.
“За повідомленнями та інформацією від медичних працівників, причиною смерті стали проблеми з серцем. Більш точний діагноз буде тільки завтра”, – написав Лисянський в Facebook.
Він також додав, що зараз на КПВВ немає бригад державної медичної допомоги і їх присутність дозволила би забезпечити більш кваліфіковану та оперативну медичну допомогу людям.
Нагадаємо, 12 листопада на контрольному пункті в’їзду-виїзду у Станиці Луганській правоохоронці викрили дві спроби прихованого переправлення значних грошових сум готівкою – 2 млн грн і 745 тис. грн.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.