На Луганщині бойовики обстріляли патруль СММ ОБСЄ
Бойовики обстріляли з стрілецької зброї патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ поблизу Золотого Луганської області.
Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.
“4 липня патруль СММ у складі чотирьох співробітників Місії на двох броньованих автомобілях перебував на блокпості збройних формувань, розташованому на південному краї ділянки розведення в районі н. п. Золоте (60 км на захід від Луганська), де спостерігачі готувалися до запуску безпілотного літального апарату малого радіусу дії”, – зазначається у документі.
Як повідомляється, члени патруля, двоє з яких перебували зовні, а решта двоє сиділи всередині автомобілів (двері були прочинені), почули 30–40 черг із великокаліберного кулемета і 20–30 пострілів зі стрілецької зброї — все на відстані орієнтовно 1–2 км до північного заходу від їх місця розташування.
Кулі пролетіли на висоті 10–15 м над ними, а також вони чули і бачили, як кулі потрапили до опори лінії електропередачі приблизно в 10–15 м до південно-захід від них.
9 червня під час моніторингу ситуації з безпекою на Донбасі патруль СММ ОБСЄ опинився у зоні обстрілу зі стрілецької зброї.
Нагадаємо, раніше Моніторингова місія ОБСЄ втратила безпілотник дальнього радіусу дії над окупованою територією Донеччини поблизу лінії зіткнення.
Також слідкуйте за“Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram