На Луганщині кандидат програв вибори до парламенту через “двійника”
У Луганській області кандидат у нардепи на позачергових виборах до Верховної ради у 106 окрузі програв через двійника.
Про це повідомляє Комітет виборців України у своєму Facebook.
“На Луганщині окружна виборча комісія 106 завершила підрахунок голосів, визнавши обраним кандидата від “Слуги народу” О. Кузнєцова. За нього проголосували 21,49% виборців. На другому місці самовисуванець Ю. Фурман із результатом 19,37%. При цьому двійник цього кандидата, самовисуванець А. Фурман, отримав 3,44% голосів. Таким чином, з урахуванням цих голосів, перемогу в окрузі міг отримати Ю. Фурман”, – вказано у повідомленні.
Нагадаємо, Центральна виборча комісія почала приймати протоколи з мокрими печатками.
Нагадаємо, станом на 13:00 23 липня Центральна виборча комісія оприлюднила результати підрахунку 95,2% протоколів на позачергових виборах до Верховної ради.
Як повідомляв “Прямий”, станом на 20:00 21 липня явка в Україні склала 49,84%. Це загальна кількість виборців, які прийшли на виборчі дільниці з усіх зареєстрованих осіб, які мають право голосу на дострокових парламентських виборах 2019 року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.