Стрічка новин

На Луганщині російський бойовик намагався перетнути блокпост — штаб ООС

На Луганщині російський бойовик намагався перетнути блокпост — штаб ООС

Військовослужбовці одного з підрозділів Національної гвардії в ОТУ “Північ” виявили російського бойовика, який намагалася незаконно перетнути блокпост поблизу Городища на Луганщині.

Про це повідомляє штаб ООС.

Згідно з пресцентром, у пошуковій базі ситуаційного центру громадянин 1958 року народження числився, як особа причетна до незаконних збройних формувань та яка підлягає затриманню.

Чоловіка доставили до Біловодського відділу поліції ГУ НП в Луганській області, за підозрою у скоєнні злочину передбаченого статтею 260 Карного кодексу України “Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань”.

Нагадаємо, що всім пораненим внаслідок бойових дій, які відбулися вчора на Донбасі, було надано першу медичну допомогу на місці події.

18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.

У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.

Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.

За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.