На Луганщині цивільна особа підірвалася на міні бойовиків – розвідка
Фото: facebook
За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російські окупаційні війська продовжують удосконалювати інженерне обладнання своїх позицій вздовж лінії зіткнення та вглиб тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України
При цьому, противник використовує протитанкові й протипіхотні міни, у т.ч. заборонені міжнародними конвенціями, та саморобні вибухові пристрої. Зазначені дії окупантів погіршують безпекову ситуацію та посилюють загрозу життю цивільного населення.
“Так, 18 січня ц.р. цивільна особа зазнала тяжких поранень внаслідок підриву на мінному полі, встановленому без попереджувальних позначок на місцевості саперами 2 окремої мотострілецької бригади 2 (Луганськ) АК”, – повідомили в міноборони.
Нагадаємо, що 20 січня збройні формування Російської Федерації 10 разів порушили режим припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.