Війна

На Львівщині школи переходять на дистанційне навчання

На Львівщині школи переходять на дистанційне навчання

Комісія Львівської ОВА з питань техногенно-екологічної безпеки та НС вирішила перевести заклади загальної середньої освіти області на дистанційне навчання з 18 лютого на 11 днів через різке зростання захворюваності на ГРВІ.

Про це повідомив у телеграм-каналі голова Львівської ОВА Максим Козицький.

За тиждень зафіксували понад 15 тисяч випадків — на 22% більше, ніж раніше.

Запроваджується масковий режим у лікарнях, обмежено відвідування пацієнтів і заборонено масові заходи у приміщеннях.

Дистанційне навчання триватиме два тижні, школи готові до роботи онлайн. Епідпоріг перевищено на 42%, найбільше хворіють діти 5-14 років. У стаціонарах 177 хворих, циркулюють віруси грипу А та В.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.