Новини

На МКС почнуть варити пиво: на орбіту вилетіла ракета з сировиною і обладнанням

На МКС почнуть варити пиво: на орбіту вилетіла ракета з сировиною і обладнанням

На Міжнародній космічній станції невдовзі розпочнуться експеременти з пивоваріння. Устаткування для цього везе ракета SpaceX, яка стартує сьогодні, 4 грудня, з мису Канаверал в штаті Флорида, США, в рамках 19-ї місії NASA по поповненню запасів МКС комерційними компаніями.

Про це повідомляє Wired.

Ця місія на МКС привезе обладнання та сировину для пивоваріння. Матеріали надала американська пивоварна компанія Anheuser-Busch, яка є другою за величиною в світі. Цей експеримент повинен показати як космос впливає на два найважливіших для пивоваріння процесу – проростання і солодовіння.

Корисне навантаження ракети-носія також включає обладнання для вивчення вогню в умовах мікрогравітації, а також оновлення для холодильника Cold Atom Lab (вважається найхолоднішим місцем у всесвіті). Серед біологічних експериментів вивчатимуть на мишах зміни м’язів в космосі.

У 2017 році директор SpaceX Ілон Маск повідомив, що планує колонізувати Марс. Він сказав, що для успішного освоєння іншої планети колоністи повинні мати можливість пити алкоголь. Він уклав угоду з брендом Budweiser, який належить компанії Anheuser-Busch, що він стане першим пивом в космосі і на Марсі.

Нагадаємо, раніше ракета-носій Falcon 9 компанії SpaceX стартувала у Флориді з 60 супутниками Starlink.

ПРОТОТИП РАКЕТИ SPACEX ДЛЯ ПОЛЬОТІВ НА МАРС ВИБУХНУВ ПІД ЧАС ВИПРОБУВАНЬ: ВРАЖАЮЧЕ ВІДЕО

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.