Події

На монумент “Батьківщина-мати” встановили тризуб

На монумент “Батьківщина-мати” встановили тризуб

Зранку 6 серпня на монументі “Батьківщина-мати” у Києві замість демонтованого радянського герба встановили український герб.

Про це повідомляють ЗМІ.

Тризуб доставили до монументу ввечері 5 серпня. Однак через неможливість закріпити герб у темний період доби, монтажні роботи перенесли на ранок.

Сьогодні зранку роботи зі встановлення герба на “Батьківщину-мати” були завершені.

“Батьківщина-мати” – це найвища монументальна скульптура в Європі. Вона була збудована у 1981 році й розташована на території Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Демонтаж радянського герба на монументі “Батьківщина-мати” проводиться в межах проєкту “Тризуб Батьківщини”. Над ним почали працювати ще з 2022 року.

Нагадаємо, 30 липня з монумента “Батьківщина-мати” вже почали демонтувати радянський герб.

Напередодні Державна інспекція архітектури та містобудування видала дозвіл на заміну радянського герба на герб України на монументі “Батьківщина-мати” у Києві.

Як відомо, мешканці столиці країни-агресора попри запевнення російської пропаганди вже навряд чи можуть почуватися убезпеченими від наслідків загарбницької війни, розв’язаної проти України путінським режимом. Вночі 1 серпня безпілотники атакували Москву, причому один із них влучив у  вежу бізнес-центру “Москва-Сіті”.

Раніше повідомлялося, що вночі проти 24 липня Москву атакували безпілотники, пошкодивши будівлю поруч з міноборони Росії. А 30 липня столицю Росії, як заявили в оборонному відомстві країни-агресора, атакували трьома БпЛА.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.