На Одещині 19-річний хлопець впав з 15 поверху і розбився на смерть
У Чорноморську 30 січня на вулиці Вітрильній, 15 в результаті падіння з 15 поверху загинув 19-річний хлопець чоловік.
Про це повідомляє “Портал Чорноморська”.
“Загиблий розбився об асфальт і шансів вижити у нього не було”, – передають в поліції.
Про обставини, при яких сталася трагедія, інформації поки немає. Правоохоронні органи вже порушили кримінальну справу і будуть розбиратися, чи було це вбивство чи самогубство. На місці працювала слідчо-оперативна група.
Раніше у Чорноморську Одеської області дворічний хлопчик випав з вікна п’ятого поверху, від отриманих травм він помер.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram