Новини

На Одещині 19-річний хлопець впав з 15 поверху і розбився на смерть

На Одещині 19-річний хлопець впав з 15 поверху і розбився на смерть

У Чорноморську 30 січня на вулиці Вітрильній, 15 в результаті падіння з 15 поверху загинув 19-річний хлопець чоловік.

Про це повідомляє “Портал Чорноморська”.

“Загиблий розбився об асфальт і шансів вижити у нього не було”, – передають в поліції.

Про обставини, при яких сталася трагедія, інформації поки немає. Правоохоронні органи вже порушили кримінальну справу і будуть розбиратися, чи було це вбивство чи самогубство. На місці працювала слідчо-оперативна група.

Раніше у Чорноморську Одеської області дворічний хлопчик випав з вікна п’ятого поверху, від отриманих травм він помер.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram