На Одещині стався вибух у приватному будинку: постраждали двоє людей
У селі Світле Одеської області стався вибух газового балона в приватному будинку, в результаті чого постраждали двоє людей.
Про це повідомляє пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій.
“По прибуттю на місце виклику пожежно-рятувального відділення 5-ї державної пожежно-рятувальної частини було встановлено, що в підвальному приміщенні стався спалах газоповітряної суміші з подальшим факельним загорянням газу з балона”, – зазначили в ДСНС.
Внаслідок спалаху постараждали чоловік і жінка, яких бригадою швидкої медичної допомоги доставлено до лікувального закладу.
Раніше повідомлялося, що у Львові стався вибух і пожежа в багатоповерховому будинку.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.