На окупованому Донбасі зазвучить українська мова: біля Селідова почали будувати телевежу
Розпочато будівництво ретрансляційної телевежі, що покриватиме україномовними телерадіоканалами окуповану територію Донецької області.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.
На території, підпорядкованій Селидівськой міській раді, розпочато будівництво ретрансляційної телевежі, сигнал якої забезпечить українське телерадіомовлення на окупованій частині Донецької області.
“Вже розчистили майданчик під будівництво, зараз закладають фундамент під опори та невдовзі приступлять до зборки металевих конструкцій”, – йдеться у повідомленні.
За словами гендиректора Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення Петра Семерея, за планом, роботи мають бути завершені до кінця листопада.
Будівництво вежі ведеться позабюджетним коштом.
Донецька військово-цивільна адміністрація максимально сприятиме реалізації цього проекту.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.