Суспільство

На сьогодні вже немає моноліту “Слуги народу” – Лерос

На сьогодні вже немає моноліту “Слуги народу” – Лерос

Через суперечки всередині фракції “Слуга народу” втратила монобільшість, тому Офіс президента веде перемовини щодо коаліції з “Батьківщиною” та партією “За майбутнє”.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат Гео Лерос.

За його словами “слуг” намагаються схилити до голосування за Вітренка шляхом фінансових маніпуляцій, але навіть це не допомагає.

“Сьогодні я розмовляв з одним депутатом “Слуги народу”, який розповів мені цікаву новину. Хронологія була така. Тим, хто не голосували за Вітренко вперше, в конверті недоплатили 50%. Коли вони не проголосували вдруге, їм зовсім не видали конверт”, – заявив Лерос.

Він додав, що зараз деякі заступники фракції намагаються психологічно тиснути на нардепів.

“І зараз деякі заступники фракції придумали таке покарання цим депутатам: ті гроші, які їм не заплатили, розподілили між тими депутатами, які вже проголосували за Вітренко, для того, щоб спробувати психологічно їх задавати”, – зауважив нардеп.

Він наголосив, що така ситуація демонструє відсутність контролю у фракції.

“Це, в свою чергу показує повну відсутність контролю, розуміння і комунікації серед народних депутатів. Безумовно, є якийсь здоровий острівець народних депутатів, які керуються виключно життєвими принципами і присягою, яку вони дали”, – підкреслив Гео Лерос.

“Але кажучи про те, що на сьогодні є такий моноліт “Слуги народу”, – я впевнений, що ні. Тому Офіс президента намагається вести переговори з “Батьківщиною”, з партією “За майбутнє”, щоб створити якусь можливу коаліцію”, – заявив народний обранець.

Раніше в КВУ заявили, що монобільшість вже не здатна самостійно приймати закони.

Нагадаємо, у“слуг народу” з’явився у телефонах власний мобільний додаток, де додаток, де напередодні голосування у Верховній Раді влаштовують опитування щодо підтримки тих чи інших законопроєктів.

Крім того, опубліковано переписку того, як Тимошенко співпрацює з Зеленським.