Війна

На Сумщині закликали терміново евакуюватися мешканців двох прикордонних міст

На Сумщині закликали терміново евакуюватися мешканців двох прикордонних міст

Фото: Facebook Володимира Зеленського

Керівник Сумської РДА Михайло Мельник закликав мешканців двох населених пунктів на Сумщині терміново евакуюватися.

Про це він написав у соцмережі.

Зокрема Мельник наголосив, що необхідно евакуюватися у безпечні місця мешканцям населених пунктів Білопілля та Ворожба.

За його словами, евакуаційні автобуси їдуть кожен ранок об 8:00.

Також керівник адміністрації зазначив: якщо люди евакуювались самостійно, то Сумах працює евакуаційний транзитний центр, в якому можна зареєструватись на грошову допомогу, статус ВПО, а також знайти житло.

Нагадаємо, на Сумщині російські війська продовжують застосовувати тактику направлення малих штурмових груп на територію України, намагаючись розширити зону бойових дій.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.