На Сумщині під час сварки на засіданні помер депутат
20 червня під час сесії у Верхньосироватській об‘єднаній територіальній громаді стався конфлікт між депутатами. У результаті один із депутатів помер.
Подробиці повідомила прес-служба поліції Сумської області.
“Попередньо з‘ясовано, що депутату Верхньо-Сироватської ОТГ під час сесії стало зле. Чоловіку викликали “швидку” та надавали першу домедичну допомогу, проте він помер до приїзду лікарів”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що позачергову сесію скликали для заслуховування звіту голови ОТГ Алли Олександрової. Їй зранку забрала швидка через погане самопочуття. Незважаючи на її відсутність, депутати намагались провести сесію і розглянути на ній інші питання. На думку деяких обранців, це відбувалося в порушення регламенту. Через це і виник конфлікт.
Нагадаємо, з’явилась інформація, що вночі, 28 травня, патрульні машини забрали кілька голів ОТГ і відвезли на зустріч до президента Володимира Зеленського.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.