Стрічка новин

На Тернопільщині ввели мораторій на використання російськомовного продукту

На Тернопільщині ввели мораторій на використання російськомовного продукту

Депутати Тернопільської обласної ради прийняли мораторій на використання російськомовного культурного продукту.

Про це повідомляє прес-служба облради.

“Обласна рада вирішила встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Тернопільської області до моменту повного припинення окупації території України”, – йдеться у повідомленні.

Також депутати вирішили відзначити 90-ліття створення ОУН та оголосили 2019 рік Роком ОУН в області.

Раніше “Прямий” повідомляв, що депутати Житомирської обласної ради на засіданні в четвер, 25 жовтня, ввели мораторій на публічне використання на території області російськомовного культурного продукту.

Депутати Львівської обласної ради 18 вересня прийняли рішення про впровадження мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.