На Вінниччині під час святкувань випускних отруїлися 62 людини
У двох селах на Вінниччині під час святкувань випускних вечорів отруїлися 62 людини.
Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.
Станом на 27 червня 2018 року в інфекційному відділенні Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування та у Чечельницькій лікарні планового лікування знаходиться 62 особи, серед яких 23 дитини з ознаками гострої кишкової інфекції. Всім госпіталізованим встановлено попередній діагноз “Гострий гастроентероколіт”. Перебіг захворювання у всіх хворих середнього ступеню важкості”, – повідомили у відомстві.
Усього в святкуванні випускних вечорів у селі Бондурівка приймало участь 68 осіб та в селі Стратіївка — 85 осіб.
Ознаки отруєння виникли після святкування випускного вечору у вказаних селах. Відомо, що святкові вечері проводились в приміщенні сільського будинку культури та в приміщенні школи.
Страви для святкування обох випускних вечорів замовлялись та готувались в кафе у селі Вербка Чечельницького району та доставлялись до місць проведення заходів приватним транспортом власника кафе, без холодильного обладнання.
Також встановлено, що працівники кафе не пройшли медичний огляд у повному об’ємі, а сами заклад харчування не обладнаний достатньою кількістю технологічного та холодового інвентарю.
Бактеріологічні лабораторні дослідження матеріалу відібраного від хворих осіб, працівників кафе “Вербка”, проб готових страв, питної води та змивів з об’єктів внутрішнього середовища кафе тривають.
До адміністративної відповідальності притягнуто власницю кафе та директора Стратіївського НВК.
Раніше в Старосамбірському районі Львівщини у дитячому таборі отруїлися діти, шестеро з яких було госпіталізовано.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.