На візит Зеленського у Париж витратили понад 1,5 мільйонів гривень – ДУС
На поїздку президента Володимира Зеленського та офіційної делегації на саміт Нормандської четвірки у Парижі витратили 1 мільйон 576 тисяч 934 гривні.
Про це у відповідь на запит 112 повідомили в Державному управліні справами.
“На забезпечення робочого візиту офіційної делегації на чолі з президентом України Володимиром Зеленським до Французької республіки 8-10 грудня і передової групи з підготовки зазначеного візиту Державне управління справами заплатило витрати на відрядження в сумі 25,3 тис. євро (приблизно 651 тис. 673,89 грн за сьогоднішнім курсом НБУ) і 61,9 тис. грн, а також здійснило попередню оплату за авіаперевезення в сумі 925,2 тис. грн”, – повідомили у відомстві.
Нагадаємо, на візит Володимира Зеленського у Японію було витрачено близько 2 мільйонів гривень.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.