Новини

На візит Зеленського у Париж витратили понад 1,5 мільйонів гривень – ДУС

На візит Зеленського у Париж витратили понад 1,5 мільйонів гривень – ДУС

На поїздку президента Володимира Зеленського та офіційної делегації на саміт Нормандської четвірки у Парижі витратили 1 мільйон 576 тисяч 934 гривні.

Про це у відповідь на запит 112  повідомили в Державному управліні справами.

“На забезпечення робочого візиту офіційної делегації на чолі з президентом України Володимиром Зеленським до Французької республіки 8-10 грудня і передової групи з підготовки зазначеного візиту Державне управління справами заплатило витрати на відрядження в сумі 25,3 тис. євро (приблизно 651 тис. 673,89 грн за сьогоднішнім курсом НБУ) і 61,9 тис. грн, а також здійснило попередню оплату за авіаперевезення в сумі 925,2 тис. грн”, – повідомили у відомстві.

Нагадаємо, на візит Володимира Зеленського у Японію було витрачено близько 2 мільйонів гривень.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.