Новини

На Запоріжжі лоб в лоб зіткнулися два легковика: водії загинули на місці

На Запоріжжі лоб в лоб зіткнулися два легковика: водії загинули на місці

У Запорізькій області в результаті зіткнення двох легкових автомобілів на автошляху “Харків-Сімферополь”, обидва водії загинули на місці події.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Запорізької області.

“1 жовтня близько 18 години до Василівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення про ДТП на автошляху “Харків-Сімферополь”. Встановлено, що водій автомобіля “Peugeot Partner”, чоловік 1990 року народження, виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з автомобілем “Skoda Octavia Tour” під керуванням водія 1993 року народження. В результаті аварії обидва водії загинули на місці події”, – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що на даний час за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, у селі Шабо Білгород-Дністровського району на Одещині зіткнулися два маршрутні таксі, унаслідок чого постраждали 19 осіб.

Читайте також: Кривава ДТП на Житомирщині: загинуло 9 людей, ще 10 постраждали.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.