На Запоріжжі лоб в лоб зіткнулися два легковика: водії загинули на місці
У Запорізькій області в результаті зіткнення двох легкових автомобілів на автошляху “Харків-Сімферополь”, обидва водії загинули на місці події.
Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Запорізької області.
“1 жовтня близько 18 години до Василівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення про ДТП на автошляху “Харків-Сімферополь”. Встановлено, що водій автомобіля “Peugeot Partner”, чоловік 1990 року народження, виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з автомобілем “Skoda Octavia Tour” під керуванням водія 1993 року народження. В результаті аварії обидва водії загинули на місці події”, – йдеться у повідомленні.
Зазначено, що на даний час за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Триває досудове розслідування.
Читайте також: Кривава ДТП на Житомирщині: загинуло 9 людей, ще 10 постраждали.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.