Події

На Запорізькій ТЕС вдруге за два дні сталася аварія: через протікання масла вимкнувся енергоблок

На Запорізькій ТЕС вдруге за два дні сталася аварія: через протікання масла вимкнувся енергоблок

Запорізька ТЕС. Фото: en.gov.ua

Нова аварія на Запорізькій тепловій електростанції сталася 5 лютого.

Про це повідомляє пресслужба Енергодарської міськради.

Аварійне відключення першого енергоблоку Запорізької ТЕС сталося через протікання масла на ТГ-1. На даний час працюють третій та четвертий енергоблоки теплової електростанції. На другому енергоблоці розпочали пусконалагоджувальні роботи.

Раніше Запорізька ТЕС відновила роботу після аварії. У ДТЕК зазначили, що відновили роботу електростанції о 3:47 ночі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.