Привіт від Брежнєва: на Землю падає космічна станція СРСР
Радянська станція “Космос-482”, яка була запущена до Венери в березні 1972, в найближчі роки впаде на Землю.
Про це заявив астроном та історик космонавтики Павло Шубін, передають російські ЗМІ.
За його словами, під час запуску в роботі розгінного блоку, який з навколоземної орбіти повинен був вивести станцію на міжпланетну траєкторію польоту, стався збій, і двигун вимкнувся.
Станція залишилася на витягнутій орбіті, обертаючись навколо Землі.
“Станція “Космос-482″ повернеться до нас в найближчі 4-7 років”, – розповів Шубін.
Він додав, що поки не зрозуміло, де може приземлитися апарат, але, за його словами, це станеться між 52 градусами північної і 52 градусами південної широти.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.