На зустрічі у ТКГ підтвердили готовність до дотримання “тиші” на Донбасі
Фото: REUTERS
Відбулася екстрена позачергова зустріч Тристоронньої контактної групи. Сторони підтвердили необхідність повного і всеосяжного дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.
Відзначається, що сторони підтвердили:готовність і необхідність дотримання режиму припинення вогню і виконання домовленостей від 22 липня 2020 року без додаткових умов.
Спільної заяви, яку запропонував координатор підгрупи з безпеки, на користь прийняття якої висловилася українська, не ухвалили.
Російська сторона вимагала внести додаткові корективи в текст підсумкової заяви у вигідному для неї світлі.
“Наша позиція: ми ще раз підтверджуємо, що в повному обсязі дотримуємося режиму припинення вогню і продовжуємо змістовні консультації з метою реального зниження рівня насильства на лінії розмежування”, – йдеться в повідомленні.
Наступне засідання ТКГ заплановано на 14 квітня.
Раніше голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук назвав країну, в яку можуть перенести переговори щодо врегулювання на Донбасі. На його думку, переговори у форматі ТКГ можна проводити у Польщі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.