Новини

“Набираюся енергії Посейдону”. Губернатор Миколаївщини розповів, як проводить відпочинок

“Набираюся енергії Посейдону”. Губернатор Миколаївщини розповів, як проводить відпочинок

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стадник заявив, що на вихідних їздить до моря до Одеси і Коблево, щоб зарядитися енергією Посейдона.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню NikLife.

За словами голови ОДА, через напружений графік роботи йому довелося забути про особисте життя, сім’ю і захоплення. Однак при цьому він зазначив, що кожні вихідні намагається їздити до моря, щоб зарядитися енергією Посейдона.

“Чи змінилося все. Обірвалося спілкування з друзями, перестав бачити своїх улюблених, дорогих людей, відповідно і не буваю на батьківщині, де живе моя сім’я і рідні. Покинув заняття свої хобі. Я дуже люблю подорожувати по Україні, а саме мені імпонує Закарпатті та Львів, але на жаль, з придбанням посади немає можливості радувати себе поїздками в західному напрямку. Єдине, що в мене залишилося в списку захоплень, це купання взимку. Я це роблю вже на протязі 20 років. Практично кожні вихідні я їжджу в Коблево, або Одесу, мені це подобається, я таким чином змиваю з себе негатив і “набираюся енергією від Посейдона”, – заявив Олександр Стадник.

Також Олександр Стадник каже, що дуже любить саме село Коблево, так як там він може побути наодинці з собою і чайками.

“Коблево. В першу чергу тому, що там нікого немає, взагалі нікого. Тільки я і чайки. Останній раз, коли я купався, прибігли всі і дивилися на мене, ніби я якийсь “Іхтіандр”, – зазначив він.

Розповідаючи про свій відпочинок на різдвяні та новорічні свята, Олександр Стадник заявив, що він всього на один день їздив в Буковель покататися на лижах з дружиною.

“Нормально не спав і не їв, але подолав 4000 кілометрів і приїхав в Буковель. Я був з дружиною, вона каталася на лижах, а я пив глінтвейн. Я не п’ю алкоголь, але іноді можу собі дозволити. Ми поїхали за все на один день, просто взяли і поїхали на машині. Приїхали до Києва, взяли речі і полетіли на Західну. На машині, туди і назад. Ми їхали і день, і ніч, але незважаючи на те, що в нашому розпорядженні був всього один день, ми отримали масу задоволення”, – сказав губернатор.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення виконуючого обов’язки голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

У вересні 2019 року президент Володимир Зеленський призначив Олександра Стадника главою Миколаївської Облдержадміністрації.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.