“Набираюся енергії Посейдону”. Губернатор Миколаївщини розповів, як проводить відпочинок
Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стадник заявив, що на вихідних їздить до моря до Одеси і Коблево, щоб зарядитися енергією Посейдона.
Про це він заявив в інтерв’ю виданню NikLife.
За словами голови ОДА, через напружений графік роботи йому довелося забути про особисте життя, сім’ю і захоплення. Однак при цьому він зазначив, що кожні вихідні намагається їздити до моря, щоб зарядитися енергією Посейдона.
“Чи змінилося все. Обірвалося спілкування з друзями, перестав бачити своїх улюблених, дорогих людей, відповідно і не буваю на батьківщині, де живе моя сім’я і рідні. Покинув заняття свої хобі. Я дуже люблю подорожувати по Україні, а саме мені імпонує Закарпатті та Львів, але на жаль, з придбанням посади немає можливості радувати себе поїздками в західному напрямку. Єдине, що в мене залишилося в списку захоплень, це купання взимку. Я це роблю вже на протязі 20 років. Практично кожні вихідні я їжджу в Коблево, або Одесу, мені це подобається, я таким чином змиваю з себе негатив і “набираюся енергією від Посейдона”, – заявив Олександр Стадник.
Також Олександр Стадник каже, що дуже любить саме село Коблево, так як там він може побути наодинці з собою і чайками.
“Коблево. В першу чергу тому, що там нікого немає, взагалі нікого. Тільки я і чайки. Останній раз, коли я купався, прибігли всі і дивилися на мене, ніби я якийсь “Іхтіандр”, – зазначив він.
Розповідаючи про свій відпочинок на різдвяні та новорічні свята, Олександр Стадник заявив, що він всього на один день їздив в Буковель покататися на лижах з дружиною.
“Нормально не спав і не їв, але подолав 4000 кілометрів і приїхав в Буковель. Я був з дружиною, вона каталася на лижах, а я пив глінтвейн. Я не п’ю алкоголь, але іноді можу собі дозволити. Ми поїхали за все на один день, просто взяли і поїхали на машині. Приїхали до Києва, взяли речі і полетіли на Західну. На машині, туди і назад. Ми їхали і день, і ніч, але незважаючи на те, що в нашому розпорядженні був всього один день, ми отримали масу задоволення”, – сказав губернатор.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення виконуючого обов’язки голови Миколаївської обласної державної адміністрації.
У вересні 2019 року президент Володимир Зеленський призначив Олександра Стадника главою Миколаївської Облдержадміністрації.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.