Нафтогаз уклав перші угоди на постачання газу за новою ціною
Фото: Pixabay
“Нафтогаз” уклав перші угоди зі збутовими компаніями на постачання газу в лютому на спеціальних умовах.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
“Ми підготували цей продукт дуже швидко, аби підтримати постачальників та надати їм можливість залишитися конкурентними на ринку”, – сказав генеральний директор ГК “Нафтогаз Трейдинг” Віллем Коппульс.
Зазначається, що перші угоди із газзбутами укладено 28 січня.
Умови оплати передбачають, зокрема, наявність рахунків із договірним списанням для гарантій цільового використання коштів, що надійшли від побутових споживачів як оплата газу, і часткова передоплата.
Документ направлено всім зацікавленим постачальникам газу для потреб населення.
Раніше газопостачальні компанії України оприлюднили на своїх сайтах ціни на газ для населення в лютому 2021 року.
Нагадаємо, НКРЕКП схвалила зниження тарифів для 14 облгазів.
Раніше в уряді повідомили, що в Україні встановлять граничний тариф на розподіл газу, і він не буде більшим за 1 гривню 79 копійок за один кубометр.
Крім того, в уряді повідомили, що середня ринкова ціна на розподіл газу за 1 куб. м метр газу в Україні становить 1,11 гривні.
Нагадаємо, партія “Європейська Солідарність” заявила, що відновлення експорту газу з Росії – це червона лінія для влади Зеленського.
У лютому українцям прийдуть платіжки, які доведеться сплатити без жодних пільг та субсидій – Омелян
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.