Нам не треба Путіна, коли є такі “патріоти”, як Тимошенко – Кендзьор
Україні не потрібен Володимир Путін, коли є такі українські “патріоти”, як лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко.
Про це “Прямому” розповів дисидент, політик, народний депутат України 6-ти скликань Ярослав Кендзьор.
“Послухав вчора погоджувальну раду у Верховній Раді перед пленарним тижнем. Я послухав виступ Юлії Володимирівни і Оксани Сироїд, я сказав, що нам не треба Путіна, коли ми маємо таких українських “патріотів”, які успішно завалять українську державу”, – сказав він.
Нагадаємо, намір Юлії Тимошенко ліквідувати “Нафтогаз” є або свідченням зрадити національні інтереси України на користь Росії і “Газпрому” або про намір повернути газовий ринок у тінь та загнати країну в борги.
Зазначимо, експерт Сергій Марченко пояснив заяву Юлії Тимошенко щодо “Нафтогазу” різким падінням її рейтингів.
Разом з тим, користувачі соціальних мереж, відомі експерти та блогери обурились обіцянкою лідера ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко ліквідувати НАК “Нафтогаз України” у разі перемоги на президентських виборах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.