Політика

Нардеп Барна вибачився за свої висловлювання на адресу журналіста

Нардеп Барна вибачився за свої висловлювання на адресу журналіста

Нардеп Олег Барна вирішив вибачитися за свою поведінку у Верховній Раді, коли образливо висловився на адресу журналіста.

Про це він заявив на “Прямому” у програмі “Поярков News”.

“Я дійсно з емоцій це поступив. Я вибачаюсь перед своїми виборцями, перед українським народом, перед дітьми, яким показали це відео ті люди, які не мали би це показувати. Навіть перед спілкою всіх журналістів, яких я дуже поважаю. І, до речі, навіть захищаю по справах Чеботаря і так далі… ті, які працюють заради істини, а не тільки ґвалтують істину заради грошей. Такі от, як та особина. Вибачте, ніхто не без гріха. Але є межа, яку не можна переходити нікому”, – повідомив нардеп.

Нагадаємо, 2 жовтня Олег Барна не цензурно висловився в Раді на адресу журналіста у відповідь на питання, чому він кнопкодавив.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.