Народного депутата Юрія Шухевича госпіталізували з Ради
Народному депутату від Радикальної партії Ляшко Юрію Шухевичу стало погано в будівлі Верховної Ради України.
Про це повідомляє кореспондент “Прямого”.
85-річному депутату викликали “швидку допомогу”. Шухевич за допомогою лікарів самостійно дістався до машини медиків. Його госпіталізували.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.