Новини

“Наша армія – миру гарант, а Росія – окупант: під ОП проходить акція на підтримку військових

“Наша армія – миру гарант, а Росія – окупант: під ОП проходить акція на підтримку військових

Під будівлею Офісу президента у Києві люди зібралися на акцію протесту проти нової домовленості щодо припинення вогню на Донбасі, яке почало діяти з 27 липня.

Про це повідомляє кореспондентка “Прямого” з місця події.

На акцію протесту прийшли кілька тисяч людей. Мітингарі вважають, що нове перемир’я фактично перетворить Росію на спостерігача, та змусить Україну домовлятись з самопроголошеними “ЛНР” та “ДНР”.

Також акція пройшла у Дніпрі.

Акції на підтримку військових також відбулись у Одесі та Львові.

Нагадаємо, від початку доби 27 липня на лінії розмежування на Донбасі окупанти тричі порушили режим повного та всеосяжного припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.