Не боляче: королева Єлизавета II поділилася враженнями від COVID-вакцинації
Фото: REUTERS
Королева Великої Британії Єлизавета II розповіла про свій досвід вакцинування проти COVID-19. Вона також закликала своїх підданих зробити щеплення.
Про це повідомляється на сторінці в Instagram королівської родини.
Її Величність завдяки відеодзвінку зв’язалася з представниками охорони здоров’я, що відповідають за перебіг вакцинації у Великої Британії. Вона почула про надзвичайну командну роботу, яка відбувається по всьому Сполученому Королівству, і про життєво важливе значення доставки вакцини до кожної громади.
Під час розмови з медиками королева Єлизавета ІІ розповіла про власний досвід вакцинації. Вона запевнила, що все відбулось швидко та безболісно. Нагадаємо, що королівське подружжя отримало перше щеплення у Віндзорському замку.
“Це було дуже швидко, і я отримала багато листів від людей, які були дуже здивовані тим, як легко вакцинуватися. А укол – це зовсім не боляче і не шкідливо”, – розповіла королева.
Королева Єлизавета ІІ зазначила, що вакцинація від COVID-19 надзвичайно важлива як для кожного громадянина, так і для держави загалом.
Переглянути цей допис в Instagram
Нагадаємо, що 10 лютого син королеви Єлизавети II принц Чарльз та його дружина Камілла вакцинувались від коронавірусу.