Світ

Не боляче: королева Єлизавета II поділилася враженнями від COVID-вакцинації

Не боляче: королева Єлизавета II поділилася враженнями від COVID-вакцинації

Фото: REUTERS

Королева Великої Британії Єлизавета II розповіла про свій досвід вакцинування проти COVID-19. Вона також закликала своїх підданих зробити щеплення.

Про це повідомляється на сторінці в Instagram королівської родини.

Її Величність завдяки відеодзвінку зв’язалася з представниками охорони здоров’я, що відповідають за перебіг вакцинації у Великої Британії. Вона почула про надзвичайну командну роботу, яка відбувається по всьому Сполученому Королівству, і про життєво важливе значення доставки вакцини до кожної громади.

Під час розмови з медиками королева Єлизавета ІІ розповіла про власний досвід вакцинації. Вона запевнила, що все відбулось швидко та безболісно. Нагадаємо, що королівське подружжя отримало перше щеплення у Віндзорському замку.

“Це було дуже швидко, і я отримала багато листів від людей, які були дуже здивовані тим, як легко вакцинуватися. А укол – це зовсім не боляче і не шкідливо”, – розповіла королева.

Королева Єлизавета ІІ зазначила, що вакцинація від COVID-19 надзвичайно важлива як для кожного громадянина, так і для держави загалом.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений The Royal Family (@theroyalfamily)

Нагадаємо, що 10 лютого син королеви Єлизавети II принц Чарльз та його дружина Камілла вакцинувались від коронавірусу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.