Новини

“Ні капітуляції!”. Ветерани Добровольчого корпусу протестували проти відведення військ з Донбасу

“Ні капітуляції!”. Ветерани Добровольчого корпусу протестували проти відведення військ з Донбасу

17 жовтня, протести, флаг України

У Тернополі півсотні ветеранів Добровольчого корпусу влаштували акцію під будівлею обласної ради.

Пр це повідомляє “Прямий”.

Мітингувальники палили шини та димові шашки. Вони виступали проти відведення військ з Донбасу та надання особливого статусу регіону, а також закликали припинити торгівлю з країною-агресором.

“Хочемо показати нинішній владі, що ветерани – це не ті люди, які борються тільки за землю, які прийшли за якимись пільгами. А ми можемо і впливати, будучи в тилу. Сьогодні ми сформували ряд вимог до обласної адміністрації і ради, до депутатів, щоб вони проголосували. Ми це все описали в нашому зверненні”, -заявив Роман Безкостий, доброволець, керівник тернопільского осередку партії “Правий сектор”.

Назар Сарабун, керівник обласного штабу “Правого сектору” підкреслив, що серед вимог – визнання добровольців на державному рівні і забезпечення соціальних пільг для них. “Наступний один з головних пунктів – це все ж таки звернення обласної ради до Верховної Ради і президента з вимогою ініціювати скликання Ради безпеки ООН задля реалізації Будапештського меморандуму”, – додав він.

Нагадаємо, 25 вересня збройні формування Російської Федерації та її найманці 32 рази порушили режим припинення вогню. Два військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил отримали поранення, ще один – бойове травмування.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.