“Ні капітуляції!”. Ветерани Добровольчого корпусу протестували проти відведення військ з Донбасу
17 жовтня, протести, флаг України
У Тернополі півсотні ветеранів Добровольчого корпусу влаштували акцію під будівлею обласної ради.
Пр це повідомляє “Прямий”.
Мітингувальники палили шини та димові шашки. Вони виступали проти відведення військ з Донбасу та надання особливого статусу регіону, а також закликали припинити торгівлю з країною-агресором.
“Хочемо показати нинішній владі, що ветерани – це не ті люди, які борються тільки за землю, які прийшли за якимись пільгами. А ми можемо і впливати, будучи в тилу. Сьогодні ми сформували ряд вимог до обласної адміністрації і ради, до депутатів, щоб вони проголосували. Ми це все описали в нашому зверненні”, -заявив Роман Безкостий, доброволець, керівник тернопільского осередку партії “Правий сектор”.
Назар Сарабун, керівник обласного штабу “Правого сектору” підкреслив, що серед вимог – визнання добровольців на державному рівні і забезпечення соціальних пільг для них. “Наступний один з головних пунктів – це все ж таки звернення обласної ради до Верховної Ради і президента з вимогою ініціювати скликання Ради безпеки ООН задля реалізації Будапештського меморандуму”, – додав він.
Нагадаємо, 25 вересня збройні формування Російської Федерації та її найманці 32 рази порушили режим припинення вогню. Два військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил отримали поранення, ще один – бойове травмування.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.