Новини

Нічого незвичного не трапилось – Кульбіда про забруднення повітря в Києві

Нічого незвичного не трапилось – Кульбіда про забруднення повітря в Києві

В Україні немає суттєвих підстав для стурбованості щодо забруднення повітря. Про це під час брифінгу заявив директор Українського гідрометеорологічного центру ДСНС України Микола Кульбіда.

Трансляцію вів “Прямий”.

“Та стурбованість, яка розповсюджувалася серед громадських організацій, поширювалася у ЗМІ, на наш погляд, вона не має суттєвих підстав. За даними спостережень, у всіх наших великих містах концентрація оксиду вуглецю становила від 0,1 до 1,4. Якщо це співставляти до гранично-допустимої концентрації, яка складає 5 мкг на 1 кубометр, то лише в Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Львові та Одесі відбулося перевищення гранично-допустимої концентрації”, – розповів Кульбіда.

За його словами, таке перевищення є характерним для осіннього періоду і нічого незвичайного на території України не відбувається.

“Це звичний режим забруднення. І окрім оксиду вуглецю ще є перевищення по деяких інших параметрах, але знову ж воно незначне. Таким чином, можна зробити висновок про те, що нічого незвичайного в Україні, з точки зору забруднення повітря, не трапилось. Це звичні концентрації забруднюючих речовин, які дуже часто повторюються”, – сказав Кульбіда.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що аеропорт “Бориспіль” відновив роботу терміналів, які були закриті через інформацію про викид отруйної хімічної речовини.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.