Нормандська зустріч відбудеться у Єлисейському палаці
Саміт “нормандської четвірки”, який запланований на 9 грудня, відбудеться в Єлисейському палаці.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Повідомляється, що саміт лідерів країн “нормандської четвірки” почнеться в “перші години після полудня і завершиться ввечері”. Більш детальну програму оприлюднять пізніше.
Відзначимо, в саміті візьмуть участь президент України Володимир Зеленський, президент Росії Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон і канцлер Німеччини Ангела Меркель.
Раніше депутат “Європейської Солідарності” Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначала, що вчорашні двосторонні газові перемовини у Відні свідчать про те, що Путін і Зеленський таки обговорюватимуть питання газу у Парижі.
Нагадаємо, 28 листопада у Відні представники України та Росії провели газові переговори, які напередодні не анонсувались.
У перемовинах взяли участь міністр енергетики РФ Олександр Новак, голова “Газпрому” Олексій Міллер, міністр енергетики України Олексій Оржель, а також керівники “Нафтогазу” і компанії-оператора ГТС.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.