Новини

Нова влада готова піти на будь-які поступки державі-агресору – Смолій про зустріч Зеленського і Путіна

Нова влада готова піти на будь-які поступки державі-агресору – Смолій про зустріч Зеленського і Путіна

Президент України Володимир Зеленський прагне миру з Росією за будь-яку ціну, і тому готовий на будь-які поступки державі-агресору.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог Андрій Смолій.

“Зеленський не мислить категорією перемоги. У своїх виступах президент і його представники неодноразова казали, що їх цікавить мир за будь-яку ціну. Таким чином ми побачили, що нова влада готова піти на будь-які поступки для того, щоб на Донбасі просто перестали стріляти”, – сказав політолог.

Смолій додав, що держава-агресор буде вимагати від української влади поступок для узаконення так званих “ДНР” і “ЛНР”.

“Росія, маніпулюючи цим бажанням, нерозумінням важливості перемоги у війні з РФ, буде тиснути на Україну. Мовляв, ви йдете на ряд поступок, а ми, наприклад, забираємо своїх терористів. Це є пастка від Росії, оскільки вона буде вимагати від нашої влади поступок для імплементації терористичних “ЛНР” і “ДНР” у тіло України.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський погодився на пропозицію першого президента Казахстану Нарсултана Назарбаєва зустрітись з Путіним віч-на-віч.

Нагадаємо, 11 листопада канцлер Німеччини Ангела Меркель і Володимир Путін провели телефонну розмову, у центрі якої було обговорення підготовки до проведення саміту в нормандському форматі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.