Новини

Новини ООС: бойовики вісім разів обстріляли позиції українських військових

Новини ООС: бойовики вісім разів обстріляли позиції українських військових

Фото: Facebook ЗСУ

Упродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації вісі разів порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Як зазначається, противник обстріляв українські позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також озброєння БМП, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Сім обстрілів були зафіксовані в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, а саме:

поруч з Новомихайлівкою – з міномета калібру 120 мм противник випустив 10 мін, а також вів вогонь з озброєння БМП, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів;

поблизу Піщевика – з 82-мм міномету – 2 міни, а також ворог застосував автоматичні станкові гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю;

два рази неподалік Павлополя – з міномета калібру 82 мм – 10 мін, а також вівся вогонь з великокаліберного кулемета;

в районі населеного пункту Мар’їнка – з великокаліберного кулемета та стрілецької зброї;

двічі поруч з Лебединським – з 82-мм міномету – 10 мін, а також вівся вогонь з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” противник здійснив один обстріли по наших позиціям неподалік Новозванівки, де застосував міномет калібру 120 мм – 4 міни та станковий протитанковий гранатомет – 8 пострілів.

“Внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не має”, – зазначили у штабі.

Нагадаємо, 19 лютого, путінські найманці 11 разів порушили режим припинення вогню, внаслідок чого один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.