Новий Viber-бот “стоятиме” у черзі замість відвідувачів Державної міграційної служби
Новий Viber-бот Державної міграційної служби “стоятиме” у черзі замість відвідувачів ДМС.
Про це повідомляє пресслужба ДМС.
“Відтепер громадянам України, які бажають оформити біометричні документи у підрозділах ДМС, записавшись через термінал та ставши у поточну чергу “сьогодні на сьогодні”, не доведеться чекати своєї черги безпосередньо у підрозділі. Натомість замість них у черзі “стоятиме” Viber-бот”, – йдеться в повідомленні.
Уточнюється, що для того, аби отримувати сповіщення від бота, особі достатньо зробити одну дію – за допомогою Viber відсканувати QR-код на отриманому у підрозділі ДМС талоні.
Зазначається, що після цього відвідувач отримуватиме у месенджері повідомлення про його рух у черзі на отримання адмінпослуг.
“Наразі новий Viber-бот у тестовому режимі працює лише у територіальних підрозділах ДМС у місті Києві для осіб, які оформляють паспорт громадянина України у формі ID-картки та паспорт громадянина України для виїзду за кордон”, – уточнили у міграційній службі і додали, що поступово цей Viber-бот допоможе мінімізувати час перебування у підрозділах ДМС по всій Україні і не лише громадянам України, а й іноземцям та особам без громадянства.
Користування новим Viber-ботом ДМС є безкоштовним для громадян.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.
