Новий власник подбає: Джаред Лето загубив “Оскар”
Відомий актор Джаред Лето нещодавно заявив, що не зміг знайти свій Оскар після переїзду в новий будинок в Лос-Анджелесі.
Про це пише NME.
Лето не відразу дізнався про зникнення “Оскара”, а тільки три роки тому. Але, можливо, до цього ніхто не наважувався сказати йому про втрату.
“Я дізнався, що вона пропала ось уже понад три роки тому. Я цього не знав і не думаю, що хтось хотів би мені повідомляти про це”, – сказав Лето.
Він також зазначив, що дуже сподівається на те, що його нагорода зараз знаходиться в “надійних руках”, і новий власник подбає про неї.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.