Lifestyle

Новий власник подбає: Джаред Лето загубив “Оскар”

Новий власник подбає: Джаред Лето загубив “Оскар”

Відомий актор Джаред Лето нещодавно заявив, що не зміг знайти свій Оскар після переїзду в новий будинок в Лос-Анджелесі.

Про це пише NME.

Лето не відразу дізнався про зникнення “Оскара”, а тільки три роки тому. Але, можливо, до цього ніхто не наважувався сказати йому про втрату.

“Я дізнався, що вона пропала ось уже понад три роки тому. Я цього не знав і не думаю, що хтось хотів би мені повідомляти про це”, – сказав Лето.

Він також зазначив, що дуже сподівається на те, що його нагорода зараз знаходиться в “надійних руках”, і новий власник подбає про неї.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.