Lifestyle

Нудно на пенсії: відомий японський мультиплікатор вирішив повернутись до режисури

Нудно на пенсії: відомий японський мультиплікатор вирішив повернутись до режисури

У 2013 році відомий японський мультиплікатор і режисер Хаяо Міядзакі оголосив, що завершує кар’єру. Однак через п’ять років він все ж вирішив повернутися і зняти один останній мультфільм під назвою “Як поживаєте?”.

Про це пише Film.

З нагоди виходу проєкту “Ая і відьма”, що належить сину режисера Горо Міядзакі, він дав інтерв’ю, в якому поговорив в тому числі й про відставку батька, який повернувся через те, що сумував за своєю роботою.

“Хаяо Міядзакі не міг бути відлучений від справ так довго. Йому необхідно було творити щось, щоб жити. Тому спочатку він почав робити короткометражку для музею Ghibli, а потім і повнометражний проєкт, – говорить Горо. – Дружина Хаяо Міядзакі, моя мама, казала йому: “Я хочу, щоб ти пішов на пенсію з легкістю і насолодився залишком свого життя”. Але в підсумку вона змирилася з тим фактом, що він ніколи не перестане творити”.

Нагадаємо, що новий мультфільм Міядзакі стане його подарунком онукові. Відомо, що картина вийде не менше ніж через два роки, бо одна хвилина хронометражу займає в аніматорів місяць роботи.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.