Обійшла Майкла Джексона за кількістю нагород: Тейлор Свіфт стала співачкою року на American Music Awards
Фото: Reuters
Тейлор Свіфт здобула звання співачки року на 46-й церемонії вручення музичної премії American Music Awards у Лос-Анджелесі.
Про це повідомляє АМА.
Це вже вшосте Тейлор Свіфт стала співачкою року за версією АМА, також американська поп-зірка забрала нагороди за найкращий відеокліп та стала улюбленою поп/рок співачкою. Таким чином, вона має у своєму музичному арсеналі 32 нагороди АМА, що робить її абсолютною рекордсменкою в історії премії American Music Awards. Попереднім рекордсменом був Майкл Джексон, який мав 24 премії АМА.
Зазначається, що кращим співаком року за версією цієї музичної премії став Джастін Бібер.
Переглянути цей допис в Instagram