Ображають почуття вірян: у Польщі зі статуї Христа знімуть антени, що роздавали інтернет
З однієї з найбільших у світі статуй Ісуса Христа в польському місті Свебодзіне демонтують антени для роздачі інтернет-сигналу.
Про це пише польське видання Fakt.
У церкві вважають, що антени на верхівці статуї можуть вплинути на почуття людей, особливо – вірян.
Священик приходу Милосердя Божого у Свебодзіне Ян Романюк замовив демонтаж антен на найближчі дні, але не пізніше 10 травня.
У 2016 році прихід уклав договір на безоплатне використання простору на фігурі Ісуса Христа, де встановили пристрої для передачі інтернет-сигналу. В обмін прихід отримав безкоштовний візуальний моніторинг статуї і доступ до широкосмугового Інтернету. Ніяких інших вигод представники церкви не отримали.
Завдяки встановленню обладнання паломники і туристи, які перебували поряд із фігурою Христа, також могли користуватися Інтернетом.
Як повідомляв “Прямий”, прихильники комуністичної партії Греції намагалися повалити пам’ятник колишнього президента США Гаррі Трумену в центрі Афін під час акція протесту проти авіаударів США, Великобританії і Франції по Сирії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.