Охоронятимуть бази на Місяці: Пентагон та NASA домовилися про співпрацю
Фото: Pixabay
Міністерство оборони США Пентагон та американське космічне агентство NASA домовилися про співпрацю.
Про це пише Wall Street Journal.
Зазначається, що Пентагон та NASA вирішили об’єднати зусилля для дослідження Місяця та вирішення ще деяких космічних завдань. Багато деталей співпраці ще в розробці або засекречені.
Об’єднати зусилля вирішили на тлі агресивних дій Росії та Китаю в космосі, зокрема, використання протисупутникової зброї, засобів встановлення перешкод та інших ворожих технологій.
За даними видання, очікується співпраця для захисту майбутніх місячних баз NASA, а також захисту комерційних американських операцій, націлених на видобування води та корисних копалин на Місяці.
Нагадаємо, що команда з України перемогла у найпрестижнішому конкурсі NASA.