Новини

Окупанти на чолі з Путіним зібралися в Криму, щоб обговорити “майбутнє Росії”

Окупанти на чолі з Путіним зібралися в Криму, щоб обговорити “майбутнє Росії”

Керівництво Російської Федерації на чолі з президентом Володимиром Путіном прибуло в анексований Крим задля того, щоб з так званим “урядом” обговорити тему “майбутнього Росії”.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами прес-секретаря Дмитра Пєскова, президент Росії Володимир Путін у п’ятницю, 23 листопада, прибув до Криму. Він проведе засідання Держради, після чого затримається, щоб провести низку робочих зустрічей.

“Президент, напевно, затримається у Криму, проведе цілу серію зустрічей і з членами уряду, і з віце-прем’єрами, і з керівництвом адміністрації Кремля”, – сказав Пєсков.

Держрада проходить в Ялті. До Криму порадитися з’їхалися глави регіонів, віце-прем’єри, голови міністерств і відомств. На порядку денному виконання нових травневих указів.

Дмитро Пєсков додав, що після подібних засідань всі збираються разом і президент з ними (членами уряду – КР) традиційно зустрічається.

На засіданні розглянуть завдання, що стоять перед главами російських регіонів, захід пройде в новому форматі, який передбачає неформальний діалог Путіна з главами суб’єктів Росії. Тобто учасників розподілили за сімома тематичними круглими столами. Особлива увага приділяється нацпроектам, на основі яких і планують робити модернізаційний ривок у світле майбутнє.

Нагадаємо, головний редактор “Эхо Москвы” Олексій Венедиктов упевнений, що президент Росії Володимир Путін вважає більш зручним для себе президентом України Юлію Тимошенко, а санкції проти неї лише приховують її зв’язки з Кремлем.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.