Окупанти блокують роботу п’яти КПВВ на Донбасі
Наразі через дії російсько-окупаційних військ на Донбасі не працюють пункти пропуску “Щастя”, “Золоте”, “Гнутове”, “Майорське” та “Мар’їнка”.
Про це повідомляє пресцентр Державної прикордонної служби України.
Зазначається, що пропуск людей здійснюється лише через два КПВВ.
“Рух дорожнім коридором до контрольного пункту “Новотроїцьке” окупанти відкривають лише двічі на тиждень. При цьому російські найманці перешкоджають вільному переміщенню людей, суттєво обмежуючи пасажиропотік”, – йдеться в заяві.
У пресслужбі додали, що щоденно пропускні операції здійснювалися лише у КПВВ “Станиця Луганська”.
Раніше на контрольному пункті в’їзду-виїзду “Станиця Луганська” почали робити безкоштовне тестування на коронавірус.
Раніше Євросоюз закликав Росію негайно розблокувати усі КПВВ на Донбасі.