Події

Окупанти гатили з гранатометів і кулеметів: на Донбасі за добу шість обстрілів

Окупанти гатили з гранатометів і кулеметів: на Донбасі за добу шість обстрілів

18 травня в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано шість порушень режиму припинення вогню.

Про це повідомила пресслужба ООС.

Зокрема, неподалік Пісків ворог двічі відкривав вогонь з підствольних гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Біля населених пунктів Світлодарськ та Зайцеве окупанти здійснили обстріл з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

Поблизу Красногорівки противник здійснив обстріл з автоматичних станкових та станкових протитанкових гранатометів, а біля Авдіївки – з підствольних гранатометів.

Бойових втрат серед наших захисників немає.

На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкривали вогонь у відповідь.

Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Станом на 7 годину ранку, 19 травня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Нагадаємо, 17 травня в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано дев’ять порушень режиму припинення вогню. Поранено бійця ООС.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.