Події

Окупанти на Донбасі обстріляли позиції ЗСУ: один військовий загинув, ще одного поранено

Окупанти на Донбасі обстріляли позиції ЗСУ: один військовий загинув, ще одного поранено

Фото: ЗСУ

18 квітня внаслідок обстрілу збройними формуваннями Російської Федерації в зоні проведення операції Об’єднаних сил загинув військовий ЗСУ, ще одного бійця ООС госпіталізували.

Про це повідомляє оперативно-тактичне угруповання “Схід“.

“Сьогодні, 18 квітня, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, збройні формування Російської Федерації вкотре порушили режим припинення вогню та здійснили обстріл з автоматичних станкових гранатометів позицій українських захисників”, – повідомили у відомстві.

Зазначається, що внаслідок ворожого вогню один український захисник отримав поранення не сумісні з життям, ще один військовослужбовець отримав осколкове поранення.

“Воїну оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу”, – резюмували у штабі.

Нагадаємо, що російські окупанти обстрілюють населені пункти на Донбасі з мінометів 82-го та 120-го калібрів та звинувачують у цьому українських військових, дискредитуючи ЗСУ в очах місцевих мешканців.

Крім того, російські окупанти обстріляли житловий сектор селища Зайцеве Донецької області, з заборонених Мінськими домовленостями мінометів.

Раніше повідомлялось, що 17 квітня окупанти на Донбасі 17 разів обстріляли позиції ООС, один український військовий зазнав поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.