Війна

Окупанти намагаються вийти на трасу “Донецьк – Запоріжжя”

Окупанти намагаються вийти на трасу “Донецьк – Запоріжжя”

фото: Reporters

Російські окупаційні війська на Новопавлівському напрямку, в районі Великої Новосілки, продовжують наступальні дії з метою виходу до адміністративних кордонів Донецької області та траси “Донецьк-Запоріжжя”. Загарбники атакують колонами, проте суттєвого просування не досягли.

Про це повідомив офіцер 110-ї окремої механізованої бригади імені Марка Безручка (Суєтолог) в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

За його словами, російські війська особливо тиснуть на північ від Великої Новосілки, зокрема в напрямку Скудного та Бурлацького, прагнучи вийти на рубежі, які дозволять їм використовувати бронетехніку.

Минулої доби Генштаб ЗСУ зафіксував 11 атак противника на цьому напрямку. Ворог регулярно вводить у бій нові підрозділи, наразі задіяв три мотострілецькі бригади та один полк.

Попри постійний тиск і спроби атакувати бронетехнікою та піхотними групами, українські військові утримують позиції, не даючи ворогу закріпитися. Росіяни дедалі частіше використовують тактику “накату” малими групами по 5-10 осіб, посилюючи їх резервами у разі часткового успіху.

Окупанти також активно обстрілюють українську логістику, зокрема мости та дороги, застосовуючи керовані авіабомби. Водночас підтримку їхнім штурмам надають артилерія та FPV-дрони.

Нагадаємо, протягом минулої доби на російсько-українському фронті відбулося 108 бойових зіткнень. Найгарячішою ситуація лишається на Курському та Покровському напрямках.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.