Окупанти за добу 41 раз обстріляли Херсонщину
Російсько-окупаційні війська минулої доби, 4 січня, 41 раз обстріляли територію Херсонської області. Вони били з артилерії, реактивних систем залпового вогню, мінометів і танків.
Херсон армія рф атакувала 9 разів — укотре обстріляли житлові квартали міста. Ворожі снаряди влучили в приватні та багатоквартирні будинки.
Минулої доби через російські обстріли троє людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.
Російські окупанти 3 січня 73 рази обстріляли територію Херсонщини. Загинуло двоє людей.
Росіяни вночі тричі обстріляли Нікополь Дніпропетровської області з “Градів” та важкої артилерії, випустили по громаді щонайменше 30 снарядів.