Окуповані Росією частини Запорізької та Херсонської областей залишилися без електроенергії
Окуповані російською армією частини Запорізької та Херсонської областей залишились без електропостачання, повідомили призначені Росією “керівники” регіонів.
За даними глави окупаційної адміністрації Херсонської області Володимира Сальдо, причиною є аварійне вимкнення на лінії електропередачі ПЛ-330 кВ “Джанкой – Мелітополь”, яке сталося приблизно о четвертій ранку.
У підконтрольній Росії частині Херсонської області без світла залишилися 172 населені пункти в Генічеському, Новотроїцькому, Верхньорогачицькому, Великолепетиському, Іванівському та Нижньосірогозькому муніципальних округах. До 08:40 за московським часом вдалося відновити електропостачання у 102 населених пунктах, зазначив Сальдо.
Зі свого боку, призначений Росією “голова” Запорізької області Євген Балицький повідомив, що електропостачання зникло по всьому регіону. “Соціально значущі об’єкти підключені до резервних джерел живлення. [Відновлювальні] роботи завершаться найближчим часом, електропостачання буде відновлено в повному обсязі”, – написав Балицький у телеграм-каналі.
За даними українських ЗМІ, після вимкнення світла “від Бердянська до Мелітополя” мешканці регіону зіткнулися з перебоями в централізованому постачанні води.
Нагадаємо, 26 листопада українців попередили про можливі зміни графіків вимкнення електроенергії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.