Оце справжня проблема: на поліграфі потрібно визначити – Мілованов дебіл чи не дебіл?
Проходження будь-якими чиновниками детектора брехні не має будь-якого сенсу.
Про це у ефірі ток-шоу “Прямий ефір” заявив керівник Центру вивчення Росії та окупованих територій Вадим Денисенко.
“Давайте згадаємо, з чого це все почалося. Почалося з того, що один депутат сказав, що інший взяв 30 тисяч доларів. Що ми бачимо в результаті поліграфу. В результаті поліграфу, людина, яка сказала, що давала 30 тисяч доларів, був правий. Людина, яка сказала, що я не взяв 30 тисяч доларів, теж правий. Я впевнений, що протягом наступного часу 250 народних слуг чи просто слуг пройдуть поліграф, і всі вони виявляться правими. Ми можемо будь-що говорити.
Мені дуже хочеться, щоб пройшов поліграф міністр економіки Мілованов. Коломойський сказав, що він дебіл. На другий день Мілованов сказав: да, я дебіл. Мені цікаво: цей поліграф покаже, що він дебіл чи не дебіл? І після цього відбудеться якась зміна в цій державі чи не відбудеться? Це єдине, що мене цікавить в цій історії з поліграфом на сьогоднішній момент”, – зазначив експерт.
Раніше президент Міжнародної ліги поліграфологів Андрій Волик, заявив, що допит на детекторі брехні народних депутатів від партії “Слуга народу” Давида Арахамії і Олександра Дубінського проводились з кричущими порушеннями.
Колишній віцепрем’єр-міністр Павло Розенко повідомив, що Офіс президента Володимира Зеленського висунув підозру 11 депутатам від “Слуги народу”.
Депутат від фракції “Слуга народу” Микита Потураєв порівняв із шоу вимогу Офісу Зеленського депутатів на детекторі брехні, через, нібито, отрицания хабаря.
Двоє депутатів готові свідчити у справі щодо можливого вчинення корупційного злочину.
Ветеран АТО та блогер Олексій Петров також переконаний, що історія з поліграфом – це шоу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.