Палій про миротворчу місію на Донбасі: сепаратисти масово тікають до Росії
Миротворча місія ООН на Донбасі достатньо реальна.
Про це “Прямому” повідомив політолог Олександр Палій.
“Ця місія достатньо реальна (миротворча – ред.). В мене є знайомі, які мають контакти у Луганську – родичі, знайомі, які розповідають, що велика кількість сепаратистів вже взяли ноги у руки і тікають у Росію. Не ті, хто служать у їх так званих різноманітних терористичних утвореннях. А ті, хто “стукав” на наших співгромадян. Вони вже розуміють, що незабаром буде миротворча місія, а потім відновлення української влади”, – сказав він.
Волонтер, керівник громадської організації “Ми і Ко” Мирослав Гай заявив, що миротворча місія ООН може стати запорукою припинення вогню на Донбасі і сприяти швидкому принесеню миру.
У виступі в ООН Петро Порошенко заявив, що необхідна реформа ООН та миротворча місія в умовах конфлікту на Донбасі.
Політичний консультант Олег Медведєв повідомив в ток-шоу “Ехо України” з Матвієм Ганапольським, що Україна має повну підтримку від партнерів по обороні – від США, Франції та Німеччини.
Також в ток-шоу “Ехо України” міністр закордонних справ України 2007-2009 рр. Володимир Огризко заявив, що якщо Російська Федерація відмовиться знаходити компроміс з Україною та Європою в питанні ведення миротворчої місії ООН на Донбас, то РФ може отримати санкції, які зруйнують її економіку.
Нагадаємо, Євген Марчук заявив про досягнення Україною та Росією компромісу щодо складу миротворчої місії на окупованому Донбасі.
Раніше спецпредставник США по Україні Курт Волкер назвав країни, які погодились взяти участь в миротворчій місії на Донбасі.
“Прямий” повідомляв, що 40 держав на 39-й сесії Ради ООН з прав людини вимагають від Російської Федерації виконувати свої зобов’язання держави-окупанта в тимчасово окупованому Криму.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.