Світ

Пандемія COVID-19: Бельгія продовжила карантин

Пандемія COVID-19: Бельгія продовжила карантин

Уряд Бельгії вирішив продовжити до 1 квітня дію обмежувальних заходів через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє видання The Brussels Times.

Зазначається, що в лікарнях Бельгії перебуває 1752 пацієнти з коронавірусом, з них 306 – у відділеннях інтенсивної терапії. Від початку пандемії у країні підтверджено 718 847 випадків зараження, померли 21 260 хворих.

“Деякі з цих заходів діють вже понад рік. Скажу абсолютно чітко: ми не хочемо тримати ці заходи навіть на день довше, ніж це є необхідним. Ми попросили експертів визначити чіткий шлях вперед, враховуючи не лише кількість випадків заражень, показники госпіталізації та смертності, а й перебіг вакцинації, особливо серед уразливих груп”, – заявив прем’єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо.

Нагадаємо, у Грузії вводять карантин “вихідного дня”. 

Крім того, Британія запровадила десятиденний карантин для всіх мандрівників. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.